Kuranı Kerimde Deniz Güneş Arı Kalem üzerine yemin edilmemiştir

Tûr suresinde:

"Tûr'a, yayılmış ince deri sayfalara düzenle yazılmış kitaba, "Beyt-i Ma'mur"a, yükseltilmiş tavana (göğe), kabaran denize andolsun ki, şüphesiz Rabbinin azabı mutlaka gerçekleşecektir." ifadesi geçmektedir.

Kur'an'da güneşe yemin edilmiştir.

Şems suresinde:

"Güneşe ve onun aydınlığına andolsun," ifadesi geçmektedir.

Kur'an'da kalem üzerine yemin edilmiştir.

Kalem suresinde:

"Nûn. (Ey Muhammed) Andolsun kaleme ve satır satır yazdıklarına ki, sen Rabbinin nimeti sayesinde, bir deli değilsin." İfadesi geçmektedir.

CEVAP ARI

Ekranların sevilerek izlenen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster Yarışması kaldığı yerden devam ediyor.Yeni sezon 23 Eylül akşamı 1000.000 liralık soru ile başlıyor.Kim Milyoner olmak ister yarışmasında 23 Eylül 2017 akşamı yayınlan bölümde 100.000 Liralık soru soruldu.Yeni sezonda yeni bir tasarım ile ekranlara başlayan yarışmada Kim Milyoner Olmak ister yarışması tarihinde 2.kez açılan Bir Milyonluk Soruda yarışmacıya sorulan soruda yarışmacı bakalım ne yapacak cevap verecek mi yoksa hak ettiği parayı alacak mı.Çağdaş 2 ay boyunca heyacanla beklediği vurgularken liseden mezun olan Çağdaş Galatasaray Lisesinden bu sene mezun oldu. 

Kim Milyoner Olmak İster Çağdaşın 23 Eylül Bir Milyonluk Sorusu

Kim Milyoner Olmak İster 23 Eylül Bir Milyonluk Soru ve Cevabı 

Kim Milyoner Olmak İster 23 Eylül akşamı yarışmanın geçen sezon kalan ve son soruda kalan Çağdaş İrfan Yıldırım ın 1 Milyonluk Sorusunun Cevabı Ne?

Yarışmaya katılan ve lise öğrencisi olan Çağdaş İrfan Yıldırım ın bir milyonluk sorusu merak edilirken kim milyoner olmak ister yarışmasında 1 Milyonluk soruyu bilip Kim Milyoner Olmak İster rekorunu kırıp 1 milyonu kazanacak mı diye merak edilirken diğer taraftan da Çağdaş İrfan İrfan Yıldırım ın kim olduğu merek konusu oldu.

Çağdaş İrfan Yıldırım Kim Öğrenmek İstiyorsanız Buraya Tıklayınız.
Kuranı Kerimde Deniz Güneş Arı Kalem üzerine yemin edilmemiştir Kuranı Kerimde Deniz Güneş Arı Kalem üzerine yemin edilmemiştir Gözden Geçir SERHAT SHOW on 21:37 Puan: 5

14 yorum :

Blogger tarafından desteklenmektedir.