Müge Anlı 16 Mart Programı Tanıtımı

Müge ANLI ile TATLI SERT programına katılan Kemal DEMİR oğlu Deniz DEMİR'in ortadan kaybolduğunu anlatmıştı 75 gündür aranan DENİZ DEMİR fındıklı ilçesinde ormanlık alanda ölü olarak  bulunmuştu.

Aramalara polisin yanı sıra Akut ekibi de katıldı cinayet zanlısı olarak 56 gün önce tedbiren tutuklanan Siyasettin Özaydın olduğu ortaya çıktı. Siyasettin Özaydının Deniz Demir;in eşi Hakime hanımla ilişkisi olduğu ve Siyasettinden hamile olduğu belli oldu.Cİnayet nedeni olarak ise Siyasettin;in Deniz Demir;den eşinden boşanmasını istemesi Deniz ise bunu kabul etmeyip eşiyle arasını düzeltmek için Rizeye gitmesi, bu nedenle Siyasettin Deniz Demiri  ormanlık alanda arabanın önünde diz çöktürülerek sağ çene altından tek el ateş edilerek öldürülmüş.

Deniz Demir:in babası Kemal Demir birde bire fazla kişinin haberi olduğu söylüyor.Siyasettin Özaydın hakkında birden çok dava açıldı Sahte doktorluk için sağlık bakanlığı ve bir çok kurum şikayette bulundu. Bütün bu suçlardan tabiki de cinayetten yargılanacak.
Müge Anlı 16 Mart Programı Tanıtımı Müge Anlı 16 Mart Programı Tanıtımı Gözden Geçir SERHAT SHOW on 18:20 Puan: 5

Hiç yorum yok :

Blogger tarafından desteklenmektedir.