Aşk ve Grur Dizisi 2.Bölümde Çalan Işın Karaca Şarkısı

 Show TV'nin 2.bölümü ile ekranlara gelecek olan yeni dizisi "Aşk ve Gurur" yayınlanan internet fragmanında çalan  Aşk ve Grur Dizisi Işın Karaca Sevmekten Anladığım Şarkısı ile 2. bölüm tanıtımı yapıldı. İnternet özel tanıtımında seslendirilen Işın KARACA şarkısı oldukça beğenildi. Aşk ve Gruru dizisinde Mert Fırat, Damla Sönmez, Alper Saldıran, Tülin Özen, Ahmet Rıfat Şungar, Laçin Ceylan, Levent Ülgen ve Ayfer Dönmez'in gibi oyuncular yer alırken  dizinin yönetmeni ise Taner Akvardar.

“Aşk ve Gurur”un 2. bölüm özetine göz gezdirecek olursak Zor durumda kalan dizi karakterlerinden Ahmet ailesiyle yaşadığı evi Kenan’a satar. Bu Zeynep’in artık patronu olan ve zaten anlaşamadığı Kenan’la arasının daha da fazla gerilmesine neden olur. Bu sırada Murat’ın annesi Gülnaz ile Kenan’ın halası Şevval’in yıllar öncesinden tanıştığını öğreniriz. Ortada çok büyük bir sır vardır ve artık bunun gün yüzüne çıkması an meselesidir. Şevval bütün hayatı boyunca koruduğu bu aile sırrının ortaya çıkmaması için her şeyi göze alacaktır. Zeynep'in ablası, ailenin en büyük çocuğu Türkan kendinden yaşça küçük olan futbolcu Kadir’e kaptırmıştır gönlünü fakat imkansız bir ilişki olduğunu düşündüğü için duygularını açmaz. Elif ise üniversitedeki hocasına platonik bir aşk duymaktadır. Ailenin küçük çocukları, lise öğrencisi Şükran ve Ali ise okullarına yeni gelen İpek'le arkadaş olurlar. Bu arkadaşlık iki kardeş için yeni maceraların başlangıcı olacaktır. 
Aşk ve Grur dizisinde çalan Işın Karaca şarkısı ise 2017 yılında Sevmekten Anladığım ismi ile dinleyenleri ile buluşan şarkı. Aşk ve Grur dizisi Işın Karaca Sevmekten Anladığım  şarkı sözleri ve dizi müziğine  sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Aşk ve Gruru Dizisi Işın Karaca Sevmekten Anladığım Şarkısı
Işın Karaca Aşk ve Grur Szölediği şarkı
Aşk ve Grur Işın Karaca şarkısı 2.bölüm

Işın Karaca Sevmekten Anladığım Aşk ve Grur Dizisi 2.bölümde 12 Mart Akşamı Çalan Şarkı

Ben aşkı böyle yaşıyorsam aşk ve grur dizisinde çalan şarkı
Ne yani çok seviyorsam 
Benim sevmekten anladığım buysa
Ne, yapmalıyım söyle 
Hata yine mi bende
Ne olmuş hiç kavuşamadıysam
Ben aşkı böyle yaşıyorsam
Ne yani çok seviyorsam 
Benim sevmekten anladığım buysa
Ne, yapmalıyım söyle 
Hata yine mi bende
Ne olmuş hiç kavuşamadıysam
Aşk ve Grur Dizisi 2.Bölümde Çalan Işın Karaca Şarkısı Aşk ve Grur Dizisi 2.Bölümde Çalan Işın Karaca Şarkısı Gözden Geçir SERHAT SHOW on 18:50 Puan: 5

Hiç yorum yok :

Blogger tarafından desteklenmektedir.